Parádní vstup kladenských chodců a chodkyň do soutěží extraligy a II. ligy.

23.06.2020

V sobotu 20.6. se v Milovicích konala chůze pro soutěže družstev dospělých, které se zúčastnilo i 5 kladenských chodců a chodkyň. I za nepříznivého počasí (celý den vytrvale pršelo) si výprava A.C. TEPO Kladno vedla skvěle. Závod mužů na 10km vyhrál Vítek Hlaváč časem 43:22 a získal 11 bodů pro extraligové družstvo mužů. Ve stejném závodě byla Klára Hlaváčová 3. výkonem 53:53, což je nový kladenský rekord dorostenek, a pro extraligové družstvo žen to znamená výborných 8 bodů. Neméně dobře si vedli i ostatní členové výpravy. Simona Pelová obsadila třetí příčku v závodě na 5km, a v osobním rekordu 29:28 přidala 8 bodů pro druholigové družstvo žen. Osobní rekordy si v závodě na 5km vytvořili i Karel Hevessy (26:24) a Kryštof Alexa (27:42), kteří přispěli druholigovému družstvu mužů celkem dvanácti body za čtvrté a šesté místo.