Kladenský Tomáš Dvořák mistrem ČR na 60m překážek v novém rekordu mistrovství

03.03.2019

A.C. TEPO má dalšího mistra republiky! O další úspěch kladenské atletiky se postaral svěřenec trenéra Františka Procházky, Tomáš Dvořák. Tomáš zvítězil při Mistrovství ČR žáků a žákyň v Ostravě v běhu na 60 m překážek, navíc ještě ustanovil svým výkonem nový rekord mistrovství výkonem 8,04 s.

V sobotu mělo Kladno své ,,želízko v ohni" ještě ve finálovém běhu na 60 metrů, kde nakonec kladenský Jan Ullman obsadil krásnou sedmou pozici za výkon 7.48 s. V běhu žákyň na 1500 metrů byla hodně vidět Šárka Somrová, která na prvním mezičase ještě vedla celé startovní pole. V cíli ji pak bohužel tři její soupeřky předběhly a pro Šárku tak zbyla nepopulární bramborová medaile.

Velice gratulujeme novému rekordmanovi a mistru republiky! Mistrovství žactva pokračuje nedělním programem, kde bude mít Kladno opět své zastoupení.